O nás

Jsme společnost zabývající se širší škálou činností, jako je například tvorba webových stránek a prezentací, stavba a opravy počítačů a počítačových sestav, elektroinstalací, atd. Naše zaměření je ve třech hlavních oblastech, a to IT, elektro a programování.

Dobrých výsledků v těchto široce zaměřených oborech dosahujeme především proto, že na to nejsme sami. V polovině našich projektů spolupracujeme s dalšími, v oboru dobře znalými, společnostmi. Mezi tyto společnosti patří náš hlavní partner v sekci webů a internetu Altex.cz, dále grafické studio Tommy-Studio. a známá elektro-instalační firma spolupracující na velkých projektech jako jsou přestavby obchodních domů, stavby solárních elektráren, atd. FiLup-Elektro s.r.o.

Výsledky naší práce můžete vidět na záložce Reference. O hlavních projektech také průběžně informujeme na záložce Novinky. Dále můžete tyto informace najít na stránkách našich partnerů.

Opravy PC

Provádíme montáže a opravy PC přímo u zákazníka doma. Dokud je to možné a není potřeba větší odbornější zásah do PC, který by vyžadoval profesionální dílnu, jsou našimi pracovními prostory u Vás doma.

V případě složitějších zásahů si bereme PC s sebou pouze po dobu provedení nutného odborného zásahu. Samotná případná softwarová záležitost a další jednodušší zásahy, na které nejsou potřeba tyto odborné zásahy v těchto odborných prostorech, je již prováděna opět u zákazníka doma.

Tento postup využíváme hlavně proto, že můžeme Vašeho nepostradatelného člena rodiny upravit přesně podle Vašich představ tak, jak se to Vám nejlépe hodí. Například při přeinstalaci operačního systému Vám Váš systém nastavíme tak, jak jste byli zvyklí z předchozích instalací a Vy po našem zásahu nebudete muset ztrácet v některých případech i hodiny nastavováním PC. Po našem odchodu je Vaše PC připraveno tak, že Vám stačí pouze sednout k PC a pracovat tak, jak jste naučeni a zvyklí.

Dále při instalaci nových programů, operačních systému, atp. Vás s daným nastavením či funkcemi automaticky seznámíme, předvedeme v praxi, co nejjednodušeji nastavíme přesně podle Vašich představ a rovnou naučíme ovládat. Tím získáte plno hodin pro sebe.